10 هزار تومان هدیه خود را سریع دریافت کن

داستان تی شرت و نکات کلیدی انتخاب تی شرت مناسب

aminiamini

داستان تی شرت و نکات کلیدی انتخاب تی شرت مناسب

تی شرت (به انگلیسی: T-Shirt/Tee shirt) در واقع محبوب ترین بالا پوشی است که مردان و زنان در سراسر جهان بر تن می کنند و ارزان ترین لباس ها به شمار می رود. معمولا این لباس، دکمه و یقه نداشته و مردان و زنان می توانند فارغ از جنسیت و سن، آن ها را بر تن کنند. نوع آستین کوتاه آن هم در ایام مختلف سال قابل استفاده بوده و می توان طرح و رنگ های مختلفی از آن را خریداری کرد. برند ها برای معروفیت محصولات و خدمات، از چاپ برند روی تی شرت به عنوان ابزار تبلیغاتی و بازاریابی استفاده می کنند و باشگاه های ورزشی، این محصول را با بهای گزاف به فروش می رسانند.

 

داستان تی شرت

تی شرت راحت ترین لباسی است که در مراسم غیر رسمی به عنوان پوشش کژوال می توان بر تن کرد و اگر روانشناسی رنگ را به خوبی رعایت کنیم و لباسی متناسب با میمیک چهره و رنگ پوست و مکان و زمان انتخاب کنیم، می توانیم ست لباس خوبی را در اختیار داشته و ظاهری موجه و جذاب را به ارمغان آوریم. فرقی نمی کند که پسر هستید یا دختر، بچه یا میانسال یا بزرگسال، پوشیدن این لباس، سن شما را کم کرده و تیپ اسپرت به شما می دهد. مخصوصا اگر آستین کوتاه و طرح دار باشد. افراد معمولا از t-shirt هایی که پشت طرح دار است خودداری می کنند. مگر این که پیراهن تیم ورزشی یا برند خاصی باشد که به هدف خاصی آن را بر تن کرده باشند.

شما برای تیپ های ارزان اما زیبا و با وقار می توانید تی شرت های خوش طرح ونقش را با شلوار اسپرت و کت تک ست کنید تا استایل جذابی را ارائه کنید. اگر چه این لباس برای پوشش های زیر استفاده می شود، اما اغلب به عنوان پوششی جداگانه به خصوص در نیمه نخست سال استفاده می شود و وجود طرح و نقش های خوش لعاب رنگی یا غیر رنگی روی این لباس هم می تواند به نوعی ماموریت و هدف خاصی را تداعی کند. بخشی از هنر مد مفهومی (conceptual fashion) تلاش دارد تا از طریق نقش های چاپی، مفهوم را به طراحی مد و لباس برگرداند. در واقع کارهای هنری را می توان را روی این لباس منتقل کرد و منعکس کننده یک پیام به جامعه مخاطبان هدف بود.

بخشی از کسب و کارهای آنلاین در شبکه های اجتماعی که توسعه دهنده کارآفرینی دیجیتالی در جامعه اطلاعاتی امروز دنیا به شمار می روند، از چاپ طرح و رنگ روی لباس های سفید، بر اساس درخواست مشتری، درامد خوبی دارند و بعضا تولید انبوه برای مشتریان بزرگ را در دستور کار قرار می دهند. اگر به دنبال استارت آپ دیجیتالی جذاب و پر مشتری در حوزه فشن هستید، این حوزه را به شما پیشنهاد می کنیم که با سرمایه اندک، می توان با بازاریابی خوب در شبکه های اجتماعی، درآمد مطلوبی داشت.

david beckham t shirt style

دنیای تیشرت ها دنیای فانتزی و جذابی است که همه افراد در گروه های سنی مختلف را جذب می کند. کودکان و بانوان، مشتریان انواع و اقسام تی شرت های رنگی هستند که به مناسبت های مختلف بر تن می کنند.

 

چگونه با تی شرت خوش تیپ باشیم؟

انتخاب و خرید این لباس نیز مثل هر لباسی، اصولی دارد و باید به قواعد آن توجه داشت تا در پول و زمان خود صرفه جویی کنیم و گزینه بهینه را در دستور کار قرار دهیم. نکته اول این است که لباس شما همیشه فیت باشد. ابن لباس اصلا نباید خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشد تا برجستگی های بدن را مشخص کند. به خصوص برای آقایانی که شکم دارند، انتخاب باید متناسب با وزن باشد. فیت بودن یعنی مناسب بودن. اصلا به معنای تنگ بودن نیست. این که آستین بلند یا کوتاه باشد، به فصلی که از آن استفاده می کنید و در مکانی که استفاده می کنید مرتبط است. توصیه می شود برای جلوگیری از خال های سیاه و آفتاب سوختگی روی دست موقع رانندگی، از نوع آستین دار سفید استفاده کنید و از آستین سه ربع خودداری کنید.

(نمونه طرح تی شرت ۳ بعدی)

(طرح های مجبوب کریستیانو رونالدو ، فوق ستاره اسبق رئال مادرید و یوونتوس)

(نمونه طرح تی شرت ۳ بعدی)

(نمونه طرح تی شرت ۳ بعدی)

(نمونه طرح تی شرت جدید گوچی)

(نمونه طرح تی شرت جدید گوچی)

(نمونه طرح تی شرت پولو)

(نمونه طرح تی شرت پولو)

(نمونه طرح تی شرت آدیداس)

(نمونه طرح تی شرت آدیداس)

( تی شرت بدنسازی)

( تی شرت بدنسازی)

(تی شرت طرح بارسلونا اسپانیا دوخت نایک)

(طرح بارسلونا اسپانیا دوخت نایک)

تی شرت تام تیلور

( تی شرت تام تیلور)

یقه این لباس مهم است و نباید اصلا خیلی تنگ باشد. چرا که نیاز به کراوات ندارد و باید آزاد باشد تا صورت و گردن شما را کوچک تر از ان چیزی که هست نشان ندهد. اگر دیدید هنگام خم شدن، کمر شما دیده می شود، حتما گزینه مطلوب و مناسبی انتخاب نکرده اید.

موضوع بعدی که اهمیت دارد، رنگ تی شرت است. خیلی ها می پرسند که بهترین رنگ تی شرت برای مردان و زنان و بچه ها چیست؟ در واقع بهترین رنگ نداریم. تنالیته رنگ ها در تناسب با دیگر پوشش شما (کت و دامن و کفش و کیف و شلوار) مشخص می شود و باید با آن ها ست شود.

 

بهترین رنگ تی شرت کدام است؟

 • بهترین رنگ را بر اساس استایل خود انتخاب کنید.
 • بهترین رنگ را بر اساس نظر استایلیست انتخاب کنید.
 • بهترین رنگ در تناسب با فصلی که بر تن می کنید انتخاب شود.
 • بهترین رنگ را متناسب با میمیک چهره و رنگ پوست در نظر بگیرید.
 • بهترین رنگ را متناسب با تناژ رنگ شلوار و دامن انتخاب کنید.
 • همواره یکی از رنگ های: سفید-مشکی-آبی یا خاکستری را در کمد لباس داشته باشید.
 • اگر تی شرت سفید دارید بدانید که باید جداگانه شسته شود و برای هر پوستی مناسب است.
 • اگر تی شرت خاکستری دارید توجه کنید که شما را پر حجم نشان می دهد و عرق نما است.
 • اگر گزینه مشکی دوست دارید، تقریبا با هر لباسی ست می شود و برای گرمای تابستان خوب است.
 • اگر تی شرت آبی بر تن می کنید، انتخاب خوب اما محافظه کارانه ای است که زیاد دیده می شود.

نکته دیگر در انتخاب این لباس آن است که به جنس توجه کنید. در تابستان، مدل های نخی مناسب خواهد بود. به خصوص موارد پنبه ای که هم خنک و هم سبک بوده و در فصول مختلف سال در داخل و خارج خانه و محل کار می توان از آن بهره برد.

(نوع یقه گرد مشکی را می توان با لباس های مختلفی ست کرد)

(سادگی در انتخاب و خرید این لباس هم بسیار اهمیت دارد. جذابیت لباس هایی که طرح های ساده و کم تر شلوغ دارند، نظر بیننده را بهتر جلب می کند)

تی شرت و جین

(این لباس را نباید داخل شلوار کرد و رنگ های تیره برای شلوار جین مناسب تر است)

برای پوشیدن این لباس، بهتر است کسانی که شانه و سینه کوچک دارند، از یقه گرد استفاده کنند. عدم قرارگیری تی شرت داخل شلوار نکته ای است که باید توجه کرد. اگر چه دیوید بکهام در فوتوشوت هایش بارها نشان داده است که این یک اصل حیاتی نیست! همراهی این لباس با شلوار جین و کتانی در استایل های کژوال مرسوم است.

(طرح کیوکوشین)

(طرح کیوکوشین)

(طرح تی شرت کاراته)

(طرح تی شرت کاراته)

(طرح لی وایز)

(طرح لی وایز)

(طرح کلاژ یقه گرد)

(طرح کلاژ یقه گرد)

(مدل طرح تی شرت نستعلیق)

(مدل طرح تی شرت نستعلیق)

مدل هایی برای پوشیدن تی شرت برای مشکل پسند ها

اگر به دنبال مدل هایی برای پوشیدن هستید، مواردی در زیر معرفی می شود که بعضا الگوهای محبوبی هم برای سلبریتی ها به شمار می رود.

پوشیدن تی شرت سفید با پیراهن دکمه باز

(یکی از الگو های محبوب برای مردان،‌ پوشیدن تی شرت سفید با پیراهن دکمه باز است که می توان با شلوار جین تیره آن را ست کرد. گزینه سفید تقریبا به هر نوع پیراهنی می آید و می توان آن را با شلوار جین و کفش کتانی تیره رنگ که کنتراست رنگ خوبی دارد، ست کرد)

تی شرت مردانه و شلوار پارچه ای

(الگویی برای کسانی که دوست دارند این لباس را داخل شلوار پارچه ای بکنند. گزینه سفید مردانه که داخل شلوار قرار می گیرد، تیپ کلاسیک دهه پنجاه قرن بیستم است که بعضا در استایل های خیابانی دیده می شود. )

تی شرت سفید مردانه و جین گرد بافت

(اگر علاقمند به مدل سفید مردانه و جین گرد بافت هستید، تیپ بالا را توصیه می کنیم. تیپی کلاسیک که اگر به خوبی روی لباس تنظیم شود، استایل خوبی خواهد بود. جین های گرد بافت باعث کشیده تر و لاغر تر به نظر رسیدن شما شده و بالانس خوبی بین بالاتنه و پایین تنه به ارمغان می آورد. تیپ های پارچه ای شلوار جین را می توانید در این استایل تا بزنید. )

تی شرت سفید مردانه وقتی با ژاکت چرمی مشکی

( تی شرت سفید مردانه وقتی با ژاکت چرمی مشکی ست شود، استایل شیک مردانه را به نمایش می گذارد که محبوب لاکچری گرد ها می شود. از مدل های کلاسیک جا افتاده که امروزی بوده و معمولا با کفش چرمی هم ست می شود. ژاکت های طرح دار برای امروزی تر شدن تیپ توصیه می شود)

شلوار مشکی و بافت

(گزینه مردانه سفید رنگ را می توان با شلوار مشکی و بافت هم ست کرد. ساده اما شیک و جذاب که با ژاکت های غیر ضخیم خیلی مد شده است. نوعی تداعی کننده استایل ارتشی است. همان طور که مشاهده می کنید، تی شرت سفید رنگ را می توان با رنگ های تیره ست کرد و کنتراست فوق العاده ای دارد. البته شلوار کتان مشکی و طوسی وقتی با این بالا تنه ست می شود، تیپ را تکمیل و با شکوه می کند. کفش کالج یا کتانی هم رنگ هم فراموش نشود!)

تی شرت مردانه و سفید را با کت و شلوار

(آقایان شیک پوش دوست دارند تا تی شرت مردانه و سفید را با کت و شلوار ست کنند. همان طور که در عکس بالا مشاهده میکنید، با پوشت سفید رنگ، تیپ عالی می شود. تیپی هوشمندانه، مدرن و امروزی که برای کسانی که دوست دارند به قولی توی چشم باشند! توصیه می شود. تی شرت باید هم اندازه بوده و تا حدی چسبان ایرادی ندارد. )

تی شرت سفید مردانه و اورکت

(اگر دوست دارید با اورکت، لباسی خنک و راحت به تن کنید، تی شرت توصیه می شود. رنگ روشن با انواع و اقسام اور کت های پاییزی و زمستانی توصیه می شود و محبوب بانوان و مردان لاکچری گرد است)

تی شرت مردانه و شلوار های طرح دار

( تی شرت مردانه و شلوار های طرح دار اخیرا مد شده است. این شلوار ها توسط GUCCI/ZARA تولید شده و در فهرست استایل های خیابانی محبوب فشن ویک های لندن و نیویورک و پاریس دیده می شود. می توانید لباس روشن حجیم با سرشانه های برآمده را انتخاب کرده و با شلوار های طرح دار همراه با کتانی و کفش کالج ست کنید)

تی شرت سفید مردانه و ژاکت جین و شلوار جین

( تی شرت سفید مردانه و ژاکت جین و شلوار جین باید فیت و کنتراست رنگی خوبی را به ارمغان آورد. با رعایت این دو موضوع می توانید استایل جذابی داشته باشد. وزن ژاکت هم مهم است تا خسته نشوید)

 

نکات مهم برای خرید خوب تی شرت

تی شرت مردانه

 • در انتخاب تی شرت خوب سعی کنید بر اساس نیاز اقدام کنید.
 • همواره چند طرح و رنگ از تی شرت در کمد داشته باشید.
 • در طول فصل، برای حمایت از گروه های خاص مثل بیماران، تی شرت های طرح دار بر تن کنید.
 • به مد مفهومی توجه کنید. الزاما به معنی استفاده از لباس هایی با چاپ رنگی نیست.
 • این لباس و طرح آن بسیار مورد توجه عموم است. سعی کنید مغایر فرهنگ و باورهای عمومی نباشد.
 • این لباس گزینه مطلوبی برای ورود به مکان های رسمی نیست. مگر این که با کت اسپرت ست شود.
 • اگر اور سایز بر تن می کنید، استایل کژوال خیابانی باشد تا زننده به نظر نرسد.
 • یکی از دلایل سوراخ شدن و نخ کش شدن این لباس، گیر کردن نقاط پایینی با کمربند شلوار است. به این موضوع توجه کنید تا عمر این لباس افزایش یابد.
 • کهنه بودن جنس پارچه آن هم تاثیر زیادی در از بین رفتن آن با شستن زیاد دارد. مخصوصا اگر زیاد مصرف شود.
 • اگر نوع پنبه ای بر تن می کنید، توجه داشته باشید که امکان سوراخ شدن زیاد است و تمام نخ ها آسیب پذیری کم تری دارند.
 • اگر نوع جذب می پوشید، امکان نخ کش شدن آن ها بیش تر می شود. پس اگر قصد دارید به مدت بیش تری بر تن کنید، جذب نپوشید.
 • بهترین راه شست و شو آن را می توان استفاده از آب سرد و مواد شوینده معمولی دانست. شست و شوی این لباس با دست بهترین گزینه است. البته با آب ولرم.
  حتی الامکان برای خشک شدن این لباس از خشک کن های اتوماتیک استفاده نکنید. برای گرفتن آب، آن را خیلی فشار ندهید تا الیاف آسیب نبیند.
 • سرشانه باید دقیقا با لبه های سر شانه ست شود.
 • دور بازوی شما در خرید این نوع لباس کژوال اهمیت دارد. نباید خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد.
 • قد تی شرت نباید خیلی بلند یا کوتاه باشد.
 • حتما سعی کنید که تی شرت شما در بخش ناحیه شکم، به گونه ای باشد که فرم انحنا شکم را تا حدی نمایان سازد. اگر خیلی گشاد باشد شکل شکم مشخص نمی شود.
 • اگر بازو های خود را بالا بگیرید، نباید فاصله ای میان یقه و گردن بیفتد.
 • پوشیدن هر لباسی با شلوار جین مطلوب نیست. همان طور که برای هر کت و شلوار و پیراهنی، کراوات و پاپیون مخصوص انتخاب می کنید. روی انتخاب یک لباس مناسب با تیپ خود حساس باشید.
 • رنگ های تند این لباس مناسب محل کار نیست. البته این موضوع به محل زندگی و فرهنگ جاری نیز مرتبط است. مثلا در اسکاندیناوی و آمریکا خیلی اهمیتی ندارد (تیپ استیو جابز را ببینید)
 • رنگ سفید برای هر رنگ پوستی مناسب است و تی شرت این رنگی را در نظر داشته باشید.
 • خاکستری برای پوست های برنزه و تیره توصیه می شودکه ترکیبی از سایه های مختلف و شکل بدن را به صورت مجازی ترسیم کرده و اثرات ناشی از عرق بدن را نمایان نمی کند.
 • تنالیته رنگ آبی برای این لباس عالی است و هماهنگی خوبی می توان با T-SHIRT این رنگی و دیگر لباس ها داشت.
 • اگر گزینه تنگ بر تن کنید، درز آن به سمت بالا کشیده می شود و در زیر بغل احساس تنگی خواهید کرد.
 • اگر گزینه بزرگ بر تن کنید، درز روی شانه پایین تر و روزی بازو خواهدبود.
 • همواره توجه کنید که قد لباس شما با فاق شلوار بستگی دارد. پایین این لباس باید درست روی خط کمر شلوار باشد.

 

 

در پایان جهت ست کردن تی شرت های خود با کفش و کتونی های اسپرت می توانید از فروشگاه اینترنتی کفش و کتونی سردارمد استفاده و سفارش خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

دسته بندی بلاگ
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

یک پاسخ به “داستان تی شرت و نکات کلیدی انتخاب تی شرت مناسب”

 1. سلام از سایت شما بازدید کردم. سایت بسیار جالبی دارید. لطف میکنید اگر از سایت های من هم دیدن نمایید و نظرتان را برای بهتر شدن سایتام بگویید
  عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هفت =

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت